Aicina piedalīties mazo vokālistu konkursā „Cālis 2012”

- 26.Janvāris, 2012
Kultūra un izklaide
Portālā

Lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību, Valmieras Kultūras centrs aicina Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu mazos vokālistus līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot) pieteikties dalībai konkursā „Cālis 2012”. Pieteikšanās konkursam - līdz 6.martam.

Konkursa dalībniekiem būs jāizpilda divas dziesmas pēc brīvas izvēles, tās izvēloties atbilstoši izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursanti sagatavotās dziesmas varēs izpildīt a capella, mūzikas instrumentu vai fonogrammas pavadījumā. Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija, pievēršot uzmanību izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpei, mākslinieciskajai kvalitātei un dalībnieku vizuālajam tēlam. Veiksmīgākais Valmieras pilsētas vokālists iegūs galveno balvu „Cālis 2012”, savukārt piemiņas balvas saņems ikviens konkursa dalībnieks.

Konkursa koordinatore Līga Kokorēviča informē, ka pagājušajā gadā konkursā piedalījās vairāk nekā 20 mazie vokālisti. „Iepriekšējos gados konkurss „Cālis” Valmierā un arī apkārtējos novados guva lielu mazo vokālistu un viņu vecāku interesi un atsaucību, tādēļ Valmieras Kultūras centrs arī šogad turpinās iesākto tradīciju,” saka Līga Kokorēviča.

Vecāki un pedagogi mazos cāļus konkursam var pieteikt līdz 6.martam, zvanot pa tālruni 64207204 vai 26439258, vai arī sūtot e-pastu: liga.kokorevica@valmiera.lv. Ar konkursa nolikumu elektroniski var iepazīties www.valmiera.lv sadaļā „Kultūra”.

Konkurss „Cālis 2012” Valmieras Kultūras centrā notiks 11.martā plkst.13.00.

Komentāri
Pievienot komentāru