Apbalvojumam „Gada valmierietis” pieteiktas 22 personas

- 14.Jūnijs, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Lai pateiktos cilvēkiem, kuri veicinājuši Valmieras attīstību, izaugsmi, cilvēku labklājību un atpazīstamību, Valmieras pilsētas pašvaldība aicināja ikvienu pilsētas iedzīvotāju līdz 10.jūnijam pieteikt kandidātus apbalvojumam „Gada valmierietis”. Šogad apbalvojuma piešķiršanai saņemti 28 pieteikumi, kuros ieteikti 22 pretendenti.

Saņemtos pieteikumus, kuros nominēti gan medicīnas, gan izglītības, sporta un kultūras jomu darbinieki, kā arī citi aktīvi valmierieši, šonedēļ izvērtēs pašvaldības komisija priekšsēdētāja Ineša Boķa vadībā. Apbalvojuma saņēmēji tiks sveikti Valmieras Pilsētas svētku noslēguma koncertā 2.jūlijā Valmieras estrādē.

Apbalvojumu „Gada valmierietis” piešķir par nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā vai saimnieciskajā darbā par konkrētu periodu ne vairāk kā vienai personai konkrētā nominācijā un vairāk kā desmit personām kopumā. Pretendentus apbalvojuma saņemšanai var izvirzīt fiziskas vai juridiskas personas, individuāli vai kolektīvi.

Pilsētas svētku laikā tiks sveikti arī otra augstākā pašvaldības apbalvojuma „Goda valmierietis” saņēmēji. Šo apbalvojumu piešķir par sevišķiem nopelniem vai mūža ieguldījumu Valmieras izaugsmē un attīstībā, pilsētas tēla veidošanā. Par nopelniem uzskatāms gan vienreizējs izcils darbs, ieguldījums, gan ilgstoša, mērķtiecīga, un panākumiem bagāta darbība. Apbalvojuma saņemšanai var pretendēt Valmieras pilsētas iedzīvotāji, kā arī personas, kuras dzīvo un darbojas citviet Latvijā vai ārzemēs. Pretendentus apbalvojumam „Goda valmierietis" iesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības deputāti individuāli vai, ņemot vērā sabiedrības ierosinājumus. Apbalvojumu personai piešķir tikai vienu reizi.

Komentāri
Pievienot komentāru