Baltijas mēroga sacensības Kocēnos

- 4.Septembris, 2010
Sports
Laikrakstā

Zirgaudzētavā Kocēni 21. un 22. augustā notika gan sacensības konkūrā Kocēnu kauss - 2010, gan Baltijas kausa izcīņas 2. posma (pirmais notika jūnijā Lietuvā, trešais septembrī risināsies Igaunijā) sacensības pajūgu braukšanā, kas Kocēnos notika pirmo reizi. Vienlaikus tika atzīmēta arī zirgaudzētavas Kocēni 10 gadu jubileja, uzņēmuma vadītājas Maiju Kleinbergu un Daci Stūri sveica Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Vitauts Staņa un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zvirbulis, vēlot arī zirgaudzētavas turpmākajā darbībā veiksmīgu attīstību un labākus rezultātus, lai godam nestu zirgaudzētavas un Kocēnu novada vārdu plašajā pasaulē.

Attēlā: TRASĒ. Zirgaudzētavas Kocēni pārstāve Dace Stūre ar grūmu Kārli Stūri un zirgu Hipiju.

Sacensībās piedalījās 16 ekipāžas, no kurām 11 bija vienzirga, viena - divzirgu un četras poniju ekipāžas. Igauniju pārstāvēja sešas ekipāžas, bet Lietuvu tikai viens sportists konkūra sacensībās, lai gan sākotnēji bija plānota lietuviešu plašāka pārstāvniecība. Startēja arī divi loka tipa aizjūgi, kas par braukšanu ar šāda veida aizjūgu saņēma speciālas balvas.

Baltijas kausa 2. posma ietvaros Latvijas ekipāžas savā starpā cīnījās arī par Nacionālā čempionāta tituliem. Šogad par Latvijas Nacionālā čempionāta pajūgu braukšanā uzvarētāju kļuva zirgaudzētavas Kocēni ekipāža Dace Stūre ar grūmu Kārli Stūri, balvā saņemot tēlnieka E. Krūmiņa veidoto ceļojošo balvu, ko var iegūt tikai tad, ja divus gadus pēc kārtas braucējs kļūst par Latvijas Nacionālo čempionu. D. Stūre uzvarēja arī Baltijas kausa 2. posma sacensībās pajūgu braukšanā ar vienzirgiem, 2. vietā atstājot Igaunijas pārstāvjus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru