Ekonomika

Jauno piensaimnieku konkurss «Nākotnes zvaigzne 2022»

- 10.Augusts, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Kā zināms, 5. augustā Valmieras novada Kauguru pagasta zemnieku saimniecībā «Vītoliņi» biedrība «Latvijas Holšteinas šķirnes lopu audzētāju asociācija» (LHA) kopā ar lielu atbalstītāju pulku profesionāli augstā līmenī noorganizēja gan Holšteinas šķirnes dzīvnieku izstādi - vērtēšanu, gan arī jauno piensaimnieku konkursu «Nākotnes zvaigzne 2022». Piedāvājam fotoreportāžu no jauno piensaimnieku sacensības.

Divdesmit ceturtā sezona – ar elektroniskas sistēmas graudu pieņemšanu

- 2.Augusts, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Ir 26. jūlijs, kad «Liesma» pieteikusies uz interviju ar Kooperatīvās sabiedrības «VAKS» valdes priekšsēdētāju INDULI JANSONU, jo jau nedēļu uzņēmuma struktūrvienībās Valmierā, Matīšos, Varakļānos, Gulbenē un Jelgavā graudu torņi ir sākuši pildīties ar jauno ražu. Saruna par jauno nu jau divdesmit ceturto sezonu notiek neparastos apstākļos – uz «VAKS» jumta 45 metru augstumā.

Konkursam gals vēl nav redzams...

- 6.Jūlijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

No 1. jūlija, iespējams, atjaunotās Latvijas laika garākajā iepirkumā – par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu no 2021. līdz 2030. gadam – atkal kārtējais rezultatīvais pitstops, jo uzsākta pakalpojumu sniegšana divās lotēs. 

Lauku diena Vidzemē

- 5.Jūlijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Tieši 30. jūnijā, kad lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība «VAKS» bija noorganizējusi Vidzemē gadskārtējo Lauku dienu, iepriekš pieredzētā svelme nedaudz atlaida tvērienu. Pūta neliels vējelis, un beidzot Latvijas vasaru varēja ieraudzīt un izbaudīt tās patiesajā skaistumā. Īstā vasara, kā jūs jau noprotat, nedzīvo pilsētā, tā ir laukos, taču zemniekiem un visiem darbīgajiem lauku ļaudīm vasara ir saspringtas rosīšanās laiks, kurā pagrūti iekļaut laisku vaļošanos un izklaides. Ja nu vienīgi šis nelielais brītiņš līdz jaunās graudaugu ražas novākšanai, kas Lauku dienai izvēlēts ar gudru ziņu. Pat labie laikapstākļi bija kā ar Debesu valdnieku sarunāti.

Darbu daru ne jau naudas dēļ

- 29.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

IEVA UPĪTE, meitene ar tik skaistu, latvisku vārdu un uzvārdu, ir slaida, trausla četrdesmitgadniece, kura īsti latviskā neatlaidībā un ar šķietami neizsīkstošu enerģiju frizieres darbā pavadījusi 20 gadus.

Par siltumapgādes tarifu Valmierā

- 21.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

SIA Valmieras ūdens iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto (piedāvāto) siltum­enerģijas apgādes gala tarifu Valmieras novada Valmieras pilsētai un Valmieras pagasta Viestura laukumam.

"ZAAO" Zelta kategorijas godalga jau sesto reizi

- 21.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA ZAAO patiešām var lepoties: jau sesto gadu pēc kārtas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā tas saņēmis augstu darbības novērtējumu – Zelta kategorijas godalgu.