GE Money Bank slēgs Valmieras filiāli

- 9.Janvāris, 2013
Ekonomika
Portālā

Plašākas filiāļu tīkla restrukturizācijas ietvaros, GE Money Bank ir pieņēmusi lēmumu slēgt filiāli Valmierā, Rīgas ielā 32 - filiāles pēdējā darba diena būs šā gada 7.marts. Šāds lēmums pieņemts, lai pielāgotu bankas izmaksas pašreizējai biznesa aktivitātei un apjomam Latvijā, informē GE Money Bank Latvia komunikāciju projektu vadītājs Jānis Beseris.

GE Money Bank turpinās nodrošināt klientus ar bankas pakalpojumiem 8 filiālēs, internetbankā un bankomātos.

Par plānoto filiāļu slēgšanu, attiecīgo filiāļu klienti tiks informēti iepriekš, un banka turpinās strādāt, lai nodrošinātu bankas pakalpojumus atbilstoši klientu prasībām.

Plānotajai filiāļu aizvēršanai nebūs tiešas ietekmes uz GE  Money Bank Latvija klientu depozītiem un saistībām. Klienti, kurus skars šī restrukturizācija tiks aicināti turpināt saņemt pakalpojumus tuvākajā GE Money Bank filiālē, kā arī turpināt izmantot bankomātus un internetbanku, lai piekļūtu saviem līdzekļiem. Klienti tiek aicināti turpināt kredītu atmaksu atbilstoši līgumā noteiktajam grafikam.

GE Money Bank izvērtē iespējas nodot šīs restrukturizācijas rezultātā skarto filiāļu telpas un ikdienas operācijas citām bankām, kas darbojas tirgū. Klienti attiecīgi tiks informēti, ja šāda iespēja radīsies.

GE Money Bank tāpat kā klientu līdzekļi ir droša un stabila: bankas likviditātes rādītājs divas reizes pārsniedz regulatora noteikto minimumu un tās kapitāla pietiekamības rādītājs saglabājas virs 14%, norāda Jānis Beseris.

Pēc Valmieras filiāles slēgšanas darbu turpinās šādas GE Money Bank filiāles:

Daugavpils filiāle, Raiņa ielā 24

Ludzas filiāle, Tālavijas ielā 16

Liepājas filiāle, Lielā ielā 11

Līvānu filiāle, Dzelzceļa ielā 1

Rīga, Imantas filiāle, Jūrmalas gatvē 87

Rīga, Centra filiāle, 13.janvāra ielu 3

Rīga, Tranzīta filiāle, Brīvības ielā 338

Rīga, Aspazijas filiāle, Aspazijas bulvārī 24

Jautājumu gadījumā klienti tiek aicināti vērsties GE Money Bank zvanu centrā – 1878, vērsties jebkurā GE Money Bank filiālē, vai apmeklēt bankas mājas lapu www.gemoneybank.lv.

Komentāri
Pievienot komentāru