Izpilddirektora ritmā

10.Septembris, 2010
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš 8. jūlija oficiāli, bet reāli jau kopš 24. maija MĀRIS ĒRGLIS ir Burtnieku novada pašvaldības izpilddirektors. Dzīve rit tempā, 100 pieslīpēšanās dienas aizskrējušas vasarai līdzi.

Sāksim ar pavisam nelielu jūsu iepriekšējās dzīves rezumē...

Man ir 46 gadi. Esmu šķīries, meita jau izstudējusi, strādā Portugālē. Dzimis esmu Rūjienā, taču ģimene pārcēlās uz Valmieru, kur uzaugu. Mācījos 4. vidusskolā, taču ar 9. klasi Murjāņos specializējos riteņbraukšanā. Latvijas izlasē viens no maniem treneriem bija Jānis Ķilpis, mans bijušais komandas biedrs ir Raimonds Gorodņičijs. Joprojām mācos - Turībā apgūstu grāmatvedību un finanses. 13 gadus man bija savs bizness - nodarbojos ar kokapstrādi Mūrmuižā: no mežizstrādes līdz mēbeļu eksportam. 2005. gadā to pārtraucu un aizgāju strādāt attīstības nodaļā pie Ķilpja uz Matīšu pagastu.

Tad jau tikai loģiski, ka jums uzticēja attīstības nodaļas vadību arī Burtnieku novadā, kur ir jau 6 pagasti.

Jā. Mani uzaicināja Jānis Leitis. Paldies Ķilpim, pie viņa izgāju labu skolu - guvu pieredzi un sapratu, kas vispār ir pašvaldība. Uzreiz no privātstruktūras pāriet šajā darbā, kā tas bija Uģim, ir sarežģīti.

Vai pēc Uģa Bandera aiziešanas no Burtnieku novada izpilddirektora amata bija viegli ielēkt viņa turpat gadu artajā vagā?

Par viņu man gribētos teikt vairāk labu nekā sliktu. Uģis izdarīja lielu darbu, lai vismaz sakārtotu sistēmu, kas, manuprāt, darbojas labi. Viņa iesākto turpināt nebija sarežģīti. Protams, mums katram ir savi uzskati un atšķirīgas darba metodes. Domāju arī, ka esmu iejuties kolektīvā.

Komentāri
Pievienot komentāru