Jaunie līderi gūst pieredzi ārzemēs

- 26.Novembris, 2012
Izglītība
Laikrakstā

Pēc neliela pārtraukuma šajā mācību gadā Mazsalacas vidusskolā projektā Esi līderis, ko realizē Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija (LUMA), 10. klases skolēniem tiek piedāvāta profesionālās pilnveides izglītības programma Uzņēmējdarbības pamati.

Programmu apgūt izvēlējušies 10 skolēni, kas turpmākajos 3 gados papildus apgūs šādus mācību priekšmetus: uzņēmējdarbību, grāmatvedību, mārketingu, lietvedību, lietišķo etiķeti, menedžmentu un likumdošanu. Pēc katra apgūtā mācību priekšmeta skolēni kārto pārbaudes darbu, kas tiek vērtēts 10 ballu skalā, un, beidzot 12. klasi, saņem apliecību par sekmīgi apgūtu profesionālās pilnveides programmu, kas sniedz priekšrocības, stājoties Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Biznesa vadības koledžā vai Biznesa augstskolā Turība.

Skolēniem, kas izvēlējušies apgūt profesionālās pilnveides programmu un iesaistījušies projektā Esi līderis, papildus mācībām tiek piedāvātas dažādas aktivitātes — konkursi, izzinošas mācību ekskursijas, ikgadējās Līderu dienas u.c. Piemēram, konkursā Līdera lielā balva tiek vērtēti skolēna mācību rezultāti komerczinību priekšmetos, līdzdalība un piedalīšanās pasākumos, bet galvenā balva ir bezmaksas 5 dienu aizraujošs un izzinošs ceļojums.

Cik ļoti vērtīgs, iespaidiem un pozitīvām emocijām bagāts ir šāds ceļojums, pārliecinājāmies paši, jo no 17. līdz 21. oktobrim devāmies izzinošā mācību ekskursijā uz Austriju un Bavāriju. Šoreiz gan bija nepieciešams pašu līdzfinansējums, un, iespējams, kāds nobijās no garā ceļa un ilgajām stundām, kas jāpavada autobusā, taču mūsu mazo grupiņu sešu cilvēku sastāvā (pieci skolēni un skolotāja) tas neatturēja, un rezultātā esam tikai ieguvēji.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru