Lasītājs internetā Liesmai (www.eliesma.lv)

11.Septembris, 2010
Viedokļi
Laikrakstā

Kā Ulmanis Dombrovskim baušļus mācīja (3. septembrī): Jā, noskatoties šīs debates, ar nožēlu jākonstatē, ka arī es būšu viens no tiem vēlētājiem, kas aizies uz vēlēšanām, bet savu aploksni iemetīs tukšu. Ļoti nožēlojami ir skatīties, kā kungi, kā nu mācēja, nekompetenti locījās katra jautājuma sakarā. Tā vispirms jau ir necieņa pret vēlētāju, jo viņiem liekas, ka ar tukšu populismu, kā visus šos 20 gadus, viņi atkal iestūrēs Saeimā. PLL pārstāvētais G. Ulmanis bija ārpus konkurences, jo, cienot šī vīra gadus, viņam tiešām vajadzētu pelnīti baudīt vecumdienas. Par Dombrovski un "Vienotību" arī tā kā būtu skaidrs, tas, kas vienreiz ir tautu uzmetis, to var izdarīt atkal. Zemnieki ir izvēlējušies labu āķi Lembergu, kas palīdzēs viņiem iekļūt Saeimā un iegūt pietiekami daudz balsu, bet, kad tas būs izdarīts, no Lemberga vairs nebūs ne vēsts, kā pagājušajās vēlēšanās. Tas kā Latvijas glābējs "zaļajiem" ir labs āķis. Tēvzemieši ir izvēlējušies jaunus partnerus, kam gribētos noticēt, bet sarunas parādīja, ka tur pārsvarā dominē skaisti saukļi, un kur ir garantija, ka aiz tiem ir arī segums? Par SC neriskētu balsot, gribu dzīvot latviskā Latvijā. Domāju, ka daudzi vēlētāji ir tādas pašas dilemmas priekšā.

BMX sezona finišē Avotos (7. septembrī): Sezona nav finišējusi vis. Vēl ir 2 sacensības: Federācijas kauss Jelgavā (jaunā trase) un Madonas kauss - sezonas noslēguma sacensības.

Reklāmu spožums un posts (8. septembrī): Mans komentārs būs par Marijas vēstuli "Kritika, lai kritizētu". Nu ko tad Marija tā satraukusies par kardināla runu, - kā nu bija, tā bija. Citam patika, citam ne. Sliecos domāt, ka pati Marija arī nav no tām ļoti ticīgajām. Ir jau pieredzēts: ieejot baznīcā, nu svētāki par svētiem, bet, kā no baznīcas laukā, tā Dieva baušļi aizmirsušies. Negribu apvainot tos, kas patiesi seko Dieva vārdam. Marija, pirms met akmeni kāda dārzā, padomā, vai nenāks atpakaļ!

Lai rakstītu komentārus, reģistrējieties portālā!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru