Latvijas eiro monētas ir klāt

- 10.Decembris, 2013
Laikrakstā

Vakar sākās Latvijas eiro monētu sākumkomplektu tirdzniecība, lai dotu papildu iespēju interesentiem laikus iepazīties ar jaunajām apgrozības monētām.

Liesma noskaidroja, Valmierā esošajās komercbanku filiālēs vakar jau no paša rīta klienti aktīvi interesējušies par sākumkomplektu iegādi, lai gan liela ažiotāža nebija vērojama.

Swedbank Valmieras filiāles vadītāja Dace Antone stāsta, ka daži klienti, kas vēlējušies iegādāties sākumkomplektu, gaidījuši pie bankas jau pirms darba dienas sākuma, taču dienas gaitā bija vērojams vien neliels klientu skaita palielinājums. Lielākā daļa no sākumkomplektu pircējiem ieradušies bankā ar mērķi iegādāties Latvijas eiro monētas, nevis izmantot citus bankas pakalpojumus. Pēc bankas darbinieku novērojumiem, sākumkomplektu pircēji lielākoties bija vecāka gadagājuma cilvēki. Vairāki klienti norādījuši, ka iegādājas komplektu Ziemassvētku dāvanai. Līdzīga situācija bija vērojama arī citu komercbanku filiālēs Valmierā. Savukārt Swedbank filiālē Rūjienā un SEB bankas filiālē Valkā sākumkomplektus iegādājušies ne vien vietējie ļaudis, bet arī Igaunijas iedzīvotāji. SEB bankas Vidzemes reģiona vadītājs Kaspars Markss stāsta, ka monētu kolekcionāri pēdējos mēnešos regulāri interesējušies par sākumkomplektu pieejamību.

Arī Matīšu, Mazsalacas un Naukšēnu pasta nodaļu darbinieces Liesmai apliecināja, ka iedzīvotājiem ir liela interese par sākumkomplektiem. Mazsalacas pasta nodaļā pirmajā dienā iztirgoti pat visi piegādātie komplekti, tomēr satraukumam neesot pamata, jo plānotas jaunas piegādes turpmākajās dienās.

Attēlā:

LATVIJAS JAUNĀ NAUDA. Swedbank klientu apkalpošanas speciāliste Inese Līsmane pasniedz Imantam Jerkinam iegādāto Latvijas eiro monētu sākumkomplektu.

Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru