Ļoti iespējams, ka Vidzemes partija startēs vēlēšanās arī Valmierā un Rīgā

- 10.Decembris, 2012
Politika
Portālā

Sestdien, 8.decembrī Valkā notika Vidzemes partijas otrais kongress. Tajā vadības ziņojumus sniedza valdes priekšsēdētājs Guntis Gladkins un priekšsēdētāja vietnieks Vents Armands Krauklis. Ziņojumos un debatēs tika analizēta situācija Vidzemē (situācija pasliktinās, dažos rādītājos tā ir bēdīgāka nekā Latgalē),norādīti ceļi kā to uzlabot, spriests ko un kā piedāvāt iedzīvotājiem pašvaldību vēlēšanās.

Skaidrs, ka Vidzemes partija ar savu sarakstu startēs Valkā, Alūksnē, Aizkrauklē, Rūjienā, ļoti nopietni tiek apspriestas iespējas startēt arī Smiltenē, Valmierā, Gulbenē, Ķekavā un pat Rīgā kā arī citviet Vidzemē, informē partijas priekšsēdētāja vietnieks Vents Armands Krauklis.

Kongresā notika arī nelielas izmaiņas valdē, valdē vairs netika ievēlēti Laimonis Sīpols un Vladimirs Samohins, viņu vietā ievēlēja Kasparu Stūrmani no Smiltenes un Ilgoni Leišavnieku no Ķekavas.

Kongresa neoficiālā kongresa daļa ritēja Valkas muzejā,kur kongresa dalībnieki iepazinās ar Valkas lomu latviešu izglītības, kultūras un valstiskuma radīšanā, tradīciju telpā lēja laimes un neformālā atmosfērā turpināja apspriest situāciju un darāmos darbus.

Komentāri
Pievienot komentāru