Mēs varam 2010

- 7.Septembris, 2010
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā sestdienā un svētdienā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā bija īpaša rosība, šeit risinājās nu jau trešās starptautiskās sporta un prieka spēles bērniem ar īpašām vajadzībām "Mēs varam 2010". Šogad pasākumu organizēja Valmieras Pārgaujas ģimnāzija un Dauguļu speciālā internātpamatskola sadarbībā ar Valmieras pašvaldību un sadarbības partneriem Norvēģijā - "Støttegruppen for Dauguli" Arne Synnes vadībā un fondu "Brorskapshjemmet i Trøgstad", kā arī citiem palīgiem un atbalstītājiem no Valmieras.

Attēlā: ATKLĀŠANAS PARĀDE. Sacensību dalībnieki ar viesiem no Norvēģijas atklāj "Mēs varam 2010"

Sporta spēlēs piedalījās sporta klubs VIVIL no Norvēģijas, Porkuni skola no Igaunijas, Camphill ciemats "Rožkalni", VSAC "Rīga" filiāle "Baldone", Raiskuma skola, Spāres skola, Lažas skola, VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja", Pamūšas skola, Vaidavas skola, Gaujienas skola, Valmieras dienas centrs, invalīdu sporta klubs "Stars S" no Valmieras, Rīgas 3. speciālā skola un Dauguļu skola, kopumā pulcējot vairāk nekā 120 bērnu un jauniešu.

Spēļu dalībnieki sacentās vairākās disciplīnās - vieglatlētikā (100 m un 400 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā), basketbola precizitātes metienos, futbola soda sitienos un spēlē Boccia, kas ir specifiska sporta spēle cilvēkiem ar ierobežotām kustību iespējām. Par Boccia spēles veiksmīgu norisi šefību uzņēmās 25 atbraukušie norvēģu draugi Arne Synnes uzraudzībā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru