Negaidīta dāvana Valmieras valodas terapijas centram

- 11.Maijs, 2011
Veselība un labklājība
Portālā

29.aprīlī Valmieras Valodas terapijas centrs ar svinīgu pasākumu un skaistu koncertu nosvinēja 10 gadu jubileju un kopā ar cilvēkiem, kuri stāvējuši pie centra izveides šūpuļa, kavējās atmiņās par šajos gados paveikto. Viesu vidū bija gan valmierieši, gan sadarbības partneri no Vācijas.

Valodas terapijas centrs Valmierā darbojas no 2001.gada aprīļa, pateicoties veiksmīgai sadarbībai starp Rotary International Detmoldā, Vācijā un Valmieras Rotari klubam.

Īpašs sirds projekts šis ir bijis Vilfrīdam Anskinevičam, Rotary International Detmoldas apgabala 2000./ 2001.gada gubernatoram, kuram centra darbinieki izsaka pateicību par aktīvu līdzdalību finansu līdzekļu vākšanā, projekta atbalstīšanā un popularizēšanā. Arī tagad, jau pensionēts kungs būdams, viņš cītīgi seko līdzi centra attīstībai un jubilejā tam pasniedza neparastu dāvanu – naudas ziedojumu 2515 EUR apmērā. Anskinēviča kungs tikko svinējis 75 gadu jubileju un savus viesus aicinājis personīgu dāvanu vietā ziedot naudu Valmieras Valodas terapijas centra tālākai attīstībai, pasniedzot to kā 10. dzimšanas dienas dāvanu.

Valodas terapijas centra darbinieki izsaka lielu paldies visiem sadarbības partneriem un atbalstītājiem par sirsnīgajiem apsveikumiem jubilejas reizē!

Komentāri
Pievienot komentāru