Pavasaris! Košums tērpos, matos, noskaņojumā

- 28.Februāris, 2013
Viesis
Laikrakstā

ILMĀRS EGLĪTIS. Valmieras Viestura vidusskolas absolvents. Friziermeistars ar starptautisku pieredzi.

Vairākkārtējs Goldwell Nacionālā konkursa uzvarētājs, sešus gadus pasaules konkursu dalībnieks — 2. vieta Spānijā 1998. gadā, 6. vieta Londonā 2012. gadā.

Jau vairākus gadus aicināts piedalīties fotosesijās, reklāmas modeļu sapošanā, TV šovos, nesen frizēja Eirovīzijas pusfinālisti Kristīni Šomasi, piedalījies daudzu fotosesiju sagatavošanā, daudzus gadus līdzdarbojas Rosmes reklāmas plakātu veidošanā un citos atbildīgos projektos.

Kopā ar sievu Evu (sabiedrisko attiecību speciāliste Kocēnu novada pašvaldībā, Radio Skonto Vidzeme radiobalss — M.M.) audzina sešgadīgo Eliju un divgadīgos dvīņus — Elēnu un Elanu.

Nedēļas pirmajā pusē Ilmārs Eglītis strādā Valmieras salonā Soho, otrajā pusē — Laimalux Rīgā.

Kad trešdien tiekamies salonā Soho, tā pēcpusdienas stundas ir ierasti darbīgas: cits pēc cita no friziermeistariem ar jauno vai atsvaidzināto tēlu apmierināti un smaidīgi atvadās klienti, salona centrā novietotā ieceru tāfele nepārprotami liecina, ka Soho komandas — tā strādāt ir tradīcija! — fantāzijās atkal briest kas vienreizējs, avangardisks, bet meistari, darbā iegrimuši, ik pa brīsniņam pamet acis arī televizora lielajā ekrānā, kas raida Oskara ceremoniju.

Acīmredzot tas iedvesmai, ne jau tikai klientiem laika kavēšanai?

Mums vienmēr ir ieslēgts Fashion TV kanāls, kas rāda ko noderīgu un, galvenais, modes aktualitātes, protams, arī frizūrās, meikapā. Oskara ceremonija taču arī nav tikai kleitu, rotaslietu skate, arī mums, tajā ieskatoties, ir ko mācīties.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru