Rāda dzīvi reģionos

- 4.Aprīlis, 2013
Viesis
Laikrakstā

AIVA LOGINA jau 10 gadus strādā Vidzemes televīzijā. Pērnais gads viņai atnāca ar jaunu izaicinājumu. Sadarbojoties ar kolēģiem, izveidota Latvijas Reģionu televīzija, kuras zīmols ir «Re:TV». Aiva tagad ir jaunā televīzijas kanāla direktore.

— Esmu izaicinājumu cilvēks. Man tie patīk. Ja nav izaicinājuma, tad domāju, ka sākas rutīna. Vismaz man bez jaunā nav interesanti. Vajag mērķi, pakāpienu, kurp tiekties, lai seko prieks par sasniegto, — tā bija tikai viena no vairākām pozitīvajām domām, ko sarunas laikā pateica Aiva.

Milzīga enerģija ir pirmais, kas man nāk prātā, tevi raksturojot. Vai tā?

— Man tiešām patīk tas, ko daru. Šādu projektu, kāda tagad ir «Re:TV», tiešām var uztaisīt tikai simtprocentīgi sava darba entuziasti, absolūti traki cilvēki (smejas). Savienot 14 reģionālās un vietējās televīzijas, arī neatkarīgos producentus vienā kanālā — tas ir diezgan ekskluzīvi. Šāda iecere citiem bijusi ilgus gadus, bet neizdevās. Mums kopā ar valdes priekšsēdētāju Ingemāru Vekteri izdevās.

Ko tu par «Re:TV» gribētu pateikt cilvēkiem, kuri to vēl nav iepazinuši?

— Skatoties «Re:TV», ir iespēja iegūt pilnvērtīgu informāciju par to, kas katru dienu notiek Latvijā. Pie mums saplūst ziņas no Kurzemes, Latgales, Zemgales, protams, Vidzemes. Neviens lielais televīzijas kanāls (domāti Latvijas Televīzija, LNT, TV3 — I.K.) tādu informācijas apjomu no Latvijas novadiem diendienā nespēj parādīt. Pirmkārt, visos šajos notikumos lielās televīzijas nepaspēj būt klāt, otrkārt, tas arī finansiāli būtu ļoti dārgi. Mēs raidām Lattelecom interaktīvajā TV pamata pakā un kopš februāra beigām arī Lattelecom virszemes TV ekonomiskajā pakā. Turklāt mūs redz visu diennakti arī tiešsaistē mājaslapā.

Tas nozīmē, ka martā televīzijas kanāla auditorijai vajadzēja būtiski augt.

—  Auditorijas pētījuma rezultāti vēl nav nonākuši mūsu rokās. Kad saņemsim, tos analizēsim. Taču jau tagad zinu, ka kanāla  popularitāte strauji aug. Pirms nebija šī kanāla, daudzu reģionālo televīziju programmas bija redzamas vien pašu novadā, tuvējā apkārtnē. Tagad ziņas, stāstus par cilvēkiem, kas nereti ir īsti žurnālistu atradumi, kā es saku — īstas pērles, ierauga visā Latvijā. Skatītāji «Re:TV»  kanālu pirmoreiz varēja vērtēt pērn, īsi pirms Līgo svētkiem. Nav pagājis pat gads, attīstība bijusi strauja. Esam spēcīgs kanāls, kas pārraida informāciju no reģioniem. Zinu, ka attīstīsimies.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru