Radošie pedagogi "iekaro" televīzijas šovus

- 27.Marts, 2013
Izglītība
Laikrakstā

Ar televīzijas šoviem ik pa laikam ir pārsātināti dažādi TV kanāli. Mēs tos skatāmies vai neskatāmies, bet par tiem runājam, diskutējam un tos pārspriežam. Izrādās, ka arī izglītības iestāžu darbinieki, ietekmējoties no masu medijiem, no darba brīvajā laikā var izveidot savus šovus. Šoreiz tas attiecināms uz ikgadējo LIZDA Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizācijas radošo pedagogu saietu, kura tēma šogad bija «TV — šovi».

Attēlā:

DAUDZVEIDĪGI. Izglītības darbinieku ikgadējā tikšanās TV šovu gaisotnē izvērtās par izdomā krāšņu koncertu. Attēlā: PII «Pienenīte» priekšnesums.

Savas radošās izpausmes izglītības iestāžu darbinieki rādīja, sūtot sveicienus no Eirovīzijas, saimniekam meklējot sievu, dejojot nost, precoties lauku sētā, atklājot Latvijā palikušos zelta talantus, piedaloties starptautiskajos koru karos, izpildot sinhrono peldēšanu, esot baiļu traktoram, metot kauliņus kopā, uzplaukstot dziedošajām ģimenēm u.c.

Priekšnesumu izcilā izdoma un radošums nepārsteidz, jo arī ikdienā, strādājot skolā vai pirmsskolas izglītības iestādē, pedagogs ir spilgta, radoša un atraktīva personība ar inovatīvu ideju realizēšanu savā darbā.

Saietu pirmsākumu vienīgais un noteicošais akcents bija dziedošie pedagogi, un, kā izsakās Andrejs Krauklis, PII «Ezītis» darbinieks, tas ierobežojis dalībnieku spēju izpausmes. Esot pat kļuvis neinteresanti, kad cits pēc cita uznākuši vienādi ģērbušos dalībnieču pulciņi melnos svārkos un baltās blūzītēs, nodziedājuši, paklanījušies, un — viss. Tad arī arodbiedrības valdē nosprieduši, ka šie pasākumi jāveido citādāk, ar humoru, par noteiktu tēmu, lai ir dažādība un pedagogi var vispusīgi izpausties. To, ka toreizējais lēmums bijis pareizs, pierādot kolektīvu dalībnieku atsaucība, priekšnesumu krāšņums un līdzjutēju sajūsma.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru