Sirsnīgas noskaņas pansionātā „Valmiera”

- 15.Februāris, 2011
Veselība un labklājība
Portālā

14.februārī, Svētā Valentīna dienā, pansionāta „Valmiera” Kauguru ielas filiālē valdīja sirsnīga un romantiska gaisotne. Par godu svētkiem, pansionāta iemītnieki no kreppapīra darināja košas sirdis, kas tagad rotā pansionāta ēkas priekštelpu.

Kā pastāstīja pansionāta „Valmiera” direktore Teiksma Rusmane, aktivitātes idejas autori bija neliela grupiņa pansionāta iemītnieku, kuri vēlējās viens otram šajā dienā sagādāt prieku, dāvāt savas sirds siltumu un vienkārši būt kopā. „Ja viņi ko dara, tad dara to ar lielu aizrautību. Arī šoreiz siržu izgatavošana izvērtās par ļoti aktīvu pasākumu. Notika pat sacensības, kurš izgatavos lielāko un skaistāko sirdi. Šādas aktivitātes ļauj cilvēkiem aizmirst savas ikdienas rūpes, veselības problēmas un sagādā daudz pozitīvu emociju. Secinājām, ka kreppapīrs ir krietni lētāks nekā zāles, taču tikpat efektīvs,” atzina Teiksma Rusmane.

Jau vairākus gadus 14. februārī pansionātā ir arī tradīcija launagā pasniegt katram iemītniekam kūciņu sirds formā. Tas neizpalika arī šogad. „14.februāris ir īpaša diena, svētki ne tikai jauniešiem, bet ikvienam no mums neatkarīgi no vecuma, jo sirsnības un pozitīvu emociju nekad nevar būt par daudz. Ikviena svētku diena arī pie mums rada pacilātu noskaņojumu,” stāsta Teiksma Rusmane.

Ēka Kauguru ielā 3 durvis pansionāta „Valmiera" iemītniekiem vēra 2010. gada februārī. Pēc ēkas piemērošanas tajā nodrošinātas vietas 43-45 klientiem. Valmieras pilsētas pansionāts „Valmiera" ir vispārēja tipa pašvaldības sociālās aprūpes iestāde. Pansionātā uzņem darba nespējīgas personas pensijas vecumā un I un II grupas invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama pastāvīga aprūpe, pastāvīgai dzīvei un uz laiku līdz 6 (sešiem) mēnešiem. Pansionāta galvenā ēka atrodas Rīgas ielā 55, Valmierā.

Komentāri
Pievienot komentāru