«Skolas soma» piepildās

- 11.Septembris, 2010
Izglītība
Laikrakstā

Vakar Valmierā noslēdzās labdarības akcija "Skolas soma".

Portāls Ziedot.lv kopā ar Latvijas reģionālajām organizācijām novados, tostarp Valmieras novada fondu, vasarā vāca ziedojumus - dažādas skolas lietas un naudu dāvanu kartēm skolas lietu iegādei. Aizvadītajā nedēļā Valmieras novada fondā tika saskaitīts: kastītēs pilsētas veikalos un kafejnīcās ziedoti Ls 224,23, privātpersonas un uzņēmēji fonda kontā ieskaitījuši Ls 1465. Kā atzīst fonda jauniešu ideju laboratorijas koordinatore Gundega Siliņa, liels prieks ir par jauniešu apvienību un organizāciju savākto - gospeļu kora koncertā ziedotajiem Ls 245,66 un jauniešu labdarības tirdziņā ietirgotajiem Ls 50,10.

Viņnedēļ Dikļos fonda pārstāvji Kocēnu novada sociālajiem darbiniekiem jau nodeva ziedotāju piepildītās "skolas somas" - dāvanu kartes 25 latu vērtībā veikalā "Papīra birojs", bet vakar akcijas noslēgumā tās saņēma pārējo apkaimes novadu sociālie darbinieki, lai nodotu tās ģimenēm.

PALDIES — AR ĶIRBI! Val­mie­ras no­va­da fon­da val­des priekš­sē­dē­tājs An­sis Bēr­ziņš pa­tei­cas Jā­nim Ki­ļu­pam no SIA «Pa­pī­ra bi­rojs».

Foto: Gundars Bāliņš


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru