Tas kuģis tālu jūrā...

- 31.Janvāris, 2013
Viesis
Laikrakstā

MĀRIS MIOTLA ir dzimis valmierietis, skolas gaitas sācis 4. vidusskolā, kas tagad Pārgaujas ģimnāzija, kur, mācoties kādā 6. klasē, skolotāja Ulda Ābeltiņa iedvesmots, sācis aizrauties ar badmintonu un joprojām palicis uzticīgs šim sporta veidam. Badmintons gan nav viņa vienīgā sportiskā aizraušanās, Māris savulaik trīs gadus apmeklējis austrumu vingrošanas u – šu nodarbības pie Kristapa Streiča, vēlāk kopā ar paziņu gājis uz 5. vidusskolas svaru zāli staipīties lokanības vingrinājumos, tā ka špagatā iesēsties var joprojām bez lielas piepūles.

Tam, ka sportists ir lokans, nevis stīvs, liela nozīme četras reizes par tenisu ātrākajā badmintonā, kur augstākā līmeņa spēlēs 30 sekundēs tiek izdarīti 60 sitieni, bet gremdes sākuma ātruma pasaules rekords volāniņam ir 421 km/h pret tenisu, kur rekords servējot ir 252 km/h. Pievērsies arī svaru cilāšanai pie Andreja Rožlapas bez mērķa apaugt ar milzu muskuļiem, bet uzturēt sevi normālā kondīcijā.

Tomēr galvenais vienmēr bijis badmintons, kur nozīmīgākie panākumi sasniegti pavisam nesen — 2011./2012. gada sezonā Kauņā starptautiskos mačos trīs posmu summā uzvarēts vienspēlēs savā 35+ vecuma grupā, bet pagājušajā gadā šajā grupā kļūts gan par Baltijas čempionu dubultspēlēs, gan par Latvijas čempionu vienspēlēs un dubultspēlē pārī ar Uģi Melderi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru