UgunsGrēks uzliesmo ar jaunu spēku

- 4.Septembris, 2010
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Sākusies jauna sezona ne tikai teātrī, bet arī iemīļotajā televīzijas seriālā UgunsGrēks. Tajā notikušas lielas pārmaiņas, ienākuši jauni varoņi un aktieri - arī no Valmieras drāmas teātra. Vienu no jaunajām darbības personām, mazpilsētas žurnālisti, spēlē Inese Ramute. Bet daudz ko savā ekrāna dzīvē ir mainījuši arī citi tēli.

Viena no iemīļotākajām un reālistiskākajām UgunsGrēka varonēm ir Zenta, apsviedīgā un par saviem bārenīšiem allaž atgādināt protošā viesnīcas apteksne. - Pēc atvaļinājuma visi ir atpūtušies un sprigani, laikam arī scenārija autori, un varbūt tāpēc daudzi notikumi pavērsušies par 80 grādiem,- saka Zentas tēlotāja Regīna Devīte. - Es jau biju pieradusi, ka mana Zentiņa ir tā, kas sit klačas, maisās citiem pa vidu un visus gribot vai negribot sarīda. Un še tev! Nu ir Zenta pati apmelota! Nav viegli iejusties nepatiesi apvainota upura ādā, jo, lai kas arī notiktu, raksturam jāpaliek nemainīgam. Tāpēc man nākas visai krietni piedomāt, lai rīkotos un reaģētu tieši tā, kā to būtu darījusi Zenta. Jo tas ir viens no galvenajiem seriālu likumiem - varoņi līdz galam paliek tādi, kādi seriālā ienākuši. Un vai tad dzīvē arī tā nav? Nesen lasīju Horena Stalbes interviju, kur viņš tieši tā arī teica: vienas dzīves ir par maz, lai cilvēks mainītos.

Tāpēc arī varoņiem, kuru dzīves peripetijas ir izsmeltas, nākas no seriāliem aiziet. Tā esot ne tikai Ugunsgrēkā. Arī citos, kaut vai vācu Mīlas viesulī, līdzko mīlētāji tikuši līdz laimīgām laulībām, viņus aizsūta vadīt atlikušo dzīvi uz citu valsti vai pat kontinentu. Savas iespējas diemžēl bija izsmēlis arī Martas tēls. - Žēl jau, ka Martiņu nobeidza,- atzīst Regīna. - Man tiešām dikti patika Dita Lūriņa. Bet katram darbam savi likumi. Satikāmies, kad notika viesizrādes Nacionālajā teātrī, un Dita teica, ka neesot jau mākonītis bez zelta maliņas - atlikšot vairāk laika ģimenei. Viņa ir jauna un talantīga, lai nu kam, bet Ditai darba netrūks!

ILZE PUKINSKA

INESE RAMUTE


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru