Valmierā būs skatāma Rūjienas kultūras nama amatieru teātra izrāde

- 4.Jūlijs, 2011
Kultūra un izklaide
Portālā

Ceturtdien, 7.jūlijā, plkst. 19.00 Valmieras pilsdrupu estrādē viesosies Rūjienas kultūras nama amatieru teātris ar Gustava Kadelburga komēdiju „Melnais traips”. Tā šovasar būs otrā izrāde Vidzemes kultūras un mākslas biedrības „Haritas” īstenotajā projektā „Vasaras vakari teātra spēlēs”.

Pērn rūjienieši skatītājus Valmierā priecēja ar izrādi „Skroderdienas Silmačos”, pulcējot daudz skatītāju. Par izrādi „Melnais traips” režisore Aīda Vasiļjeva saka: „Dabu uzziedina saule. Cilvēku – mīlestība. Cik pelēki ir tie, kuri nemīl, taču vēl ļaunāk ir ar paštaisnajiem. Viņiem ir talants tikko iegūto tūlīt arī izpostīt. Ne velti čigāniem ir lāsts: Kaut Tu lepns paliktu! Kā paštaisnie pamanās sarežģīt dzīvi saviem mīļajiem un visiem apkārtējiem kaimiņiem, kādās interesantās situācijās dzīve viņus ārstē, varēsim vērot 1926.gadā uzrakstītajā Gustava Kadelburga komēdijā „Melnais traips”. Tā laika garu labāk palīdzēs izjust Bellacord platēs saglabātā 30-to gadu mūzika un Rūjienas kultūras nama amatierteātra aktieru spilgto raksturlomu atveidošana.”

Jau ziņots, ka arī šovasar ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas” īstenos pērn uzsākto projektu „Vasaras vakari teātra spēlēs”, sniedzot iespēju valmieriešiem un pilsētas viesiem pilsdrupu estrādē bez maksas baudīt apkārtējo novadu amatieru teātru izrādes.

Nākamās izrādes paredzētas 21. jūlijā, kad apmeklētājus priecēs Kauguru pagasta amatieru teātris, 4. augustā Matīšu pagasta amatieru teātris, savukārt 25. augustā – Dikļu amatieru teātris.

Komentāri
Pievienot komentāru