Valmierā notiks mauriņu traktoru braukšanas sacensības

- 6.Septembris, 2013
Kultūra un izklaide
Portālā

Otrdien, 10. septembrī, plkst. 13.00 pie tirdzniecības un servisa centra STOKKER Valmierā, Eduarda Lācera ielā 2, notiks mauriņu traktoru braukšanas sacensības. Tajās par ātrākā un izveicīgākā dalībnieka titulu sacentīsies sabiedrībā zināmi un atraktīvi valmierieši.

 

Sacensībās piedalīsies Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, basketbola kluba „Valmiera” komandas kapteinis Sandis Amoliņš, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, vairāku Olimpisko spēļu dalībniece un aktīva sporta pasākumu organizatore Jolanta Dukure un Valmieras novada fonda līdzekļu piesaistes speciāliste Inese Boša. Savu veiklību pārbaudīs arī SIA „Valmieras Namsaimnieks”.

Lai pārbaudītu savu izveicību un precizitāti, sacensību dalībniekiem ar mauriņa pļaujamo traktoru būs jāizbrauc līkloča veida trase. Katram dalībniekam būs jāveic divi braucieni. Trīs dalībnieki, kuri būs uzrādījuši labākos rezultātus, sacentīsies finālbraucienā.

Sacensības norisināsies tirdzniecības un servisa centru tīkla STOKKER rīkotās brīvdabas darbnīcas ietvaros. No plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 apmeklētāju rīcībā būs desmit pilnībā aprīkoti demonstrāciju autobusi ar elektriskajiem rokas instrumentiem, metināšanas iekārtām, motorzāģiem, uzkopšanas tehniku un citiem darbarīkiem. Tos visus speciālistu klātbūtnē varēs izmēģināt uz vietas, lai atrastu sev piemērotāko. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi arī savus materiālus, lai pārbaudītu izvēlētā instrumenta spēju tos apstrādāt. Pasākuma laikā būs arī īpaši izdevīgi cenu piedāvājumi noteiktu zīmolu preču iegādei.

Komentāri
Pievienot komentāru