Valmierā tematiskajā vakarā iespēja tikties ar Ainu Poišu

- 13.Oktobris, 2010
Dzīvesstils
Portālā

Trešdien, 20.oktobrī, pl.18:00 Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā tematiskajā vakarā  „Dzīve pēc...” ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar Ainu Poišu.

Pasākumā mājīgā atmosfērā ar zināmo televīzijas raidījuma vadītāju un psihoterapteiti Ainu Poišu varēs gūt atbildes par dzīvi pēc šķiršanās, pēc darba zaudēšanas,pēc tuvinieka nāves un citām dzīves situācijām, kad rodas jautājums - kā dzīvot tālāk.

Aina Poiša ir sertificēta ģimenes psihoterapeite, apguvusi arī psihodrāmu, ilgstoši strādājusi ar ģimenes izglītības un atbalsta grupām. Strādājusi TV3 par sarunu šova „Aina” vadītāju.Izstrādājusi un vada apmācību kursus pašattīstības, komunikāciju un komandas saliedēšanas jomā.

Jau ziņots, ka kopš septembra Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā reizi mēnesī mājīgā atmosfērā būs iespēja klātienē tikties ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, kuri dalīsies savās zināšanās un pieredzē ar interesentiem.

Tematiskie vakari norisināsies rehabilitācijas centra semināra zālē, un sākotnēji esam plānojuši tos organizēt reizi mēnesī. Taču ja apmeklētāji vēlēsies, rīkosim tos biežāk. Pasākumi plānoti nelielai, 30-40 personu, auditorijai, un par piedalīšanos tajos būs jāmaksā neliela dalības maksa.

Komentāri
Pievienot komentāru