«Valmieras Zelta rudens 2012» aizvadīts

- 29.Oktobris, 2012
Sports
Laikrakstā

Valmieras sākumskolas sporta zālē norisinājās Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta deju kluba «Saltāre» un Rīgas deju studijas «Oro» rīkotās ikgadējās starptautiskās sporta deju sacensības «Valmieras Zelta rudens», kas šogad vienlaikus bija arī Latvijas reitinga sacensības standartdeju programmā.

Pieaugušo grupā favorīta statusu ieguva šī gada Latvijas vicečempioni Gerds Ivuškāns un Beāte Zeltiņa, viņi bija labākie visās piecās dejās un likumsakarīgi izcīnīja uzvaru. Savukārt par otru vietu izvērtās cīņa starp «Dzintara» dejotājiem Kristu Čiapasu/Annu Andreičuku un «Rihtera deju skolas» labāko pāri Martu Puniņu/Danu Jākabsoni. Piekāpušies lēnajā valsī, Čiapass/Andreičuka, kuri pirms mēneša Austrijā pasaules čempionātā jauniešiem standartdejās iekļuva finālā un izcīnīja 4. vietu, pārējās četrās standartdejās kaut ar nelielu pārsvaru, bet tomēr bija labāki par Puniņu/Jākabsoni, izcīnot otro vietu, bet «Rihtera deju skolas» audzēkņiem godalgotā trešā vieta jau otrajās reitinga sacensībās pēc kārtas.

Pēc labā starta pieaugušo grupā vakara labākais pāris Čiapass ar Andreičuku, viegli un atbrīvoti dejojot, pārliecinoši plūca uzvaras laurus arī jauniešu grupā. Tiesneši šim pārim vienprātīgi piešķīra pirmās vietas visās piecās dejās. Jāpiebilst, ka šie dejotāji vēl pēdējo gadu ir jauniešu grupas pāris un no nākamā gada dejos pieaugušo konkurencē.

Attēlā:

PĀRLIECINOŠI. Labākie deju pāri kopā ar Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētāju Inesi Boķi (no labās) un sacensību organizatoriem Jolantu Šekstello un Jāni Zemļicki.

Aleksandra Kravčuka foto

Komentāri
Pievienot komentāru