Valmieriešiem būs iespēja saņemt vēl 230 elektrības norēķinu kartes

- 29.Jūnijs, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Valmieras Sociālajā dienestā ir saņemtas 230 akciju sabiedrības (AS) „Latvenergo” dāvanu kartes „Elektrības norēķinu karte – 500 kWh”, ko varēs saņemt Valmieras pilsētā dzīvojošās trūcīgās mājsaimniecības, kas lieto AS „Latvenergo” piegādāto elektroenerģiju.

Kā informē Valmieras Sociālā dienesta vadītāja Iveta Liepiņa, no 1. līdz 29.jūlijam elektrības norēķinu kartes varēs saņemt tās trūcīgās mājsaimniecības, kas ir garantētā minimālā ienākuma (GMI) pabalsta saņēmējas un trūcīgās ģimenes ar bērniem, ja tās līdz 2011.gada 31.martam nav saņēmušas nevienu dāvanu karti.

Savukārt no 1.augusta līdz brīdim, kad visas saņemtās dāvanu kartes tiks izdalītas, elektrības norēķinu kartes atkārtoti otro reizi varēs saņemt trūcīgo ģimeņu ar bērniem mājsaimniecības, ja pirmo dāvanu karti tās saņēmušas līdz 2011.gada 31.martam.

Dāvanu kartes varēs saņemt Valmieras Sociālajā dienestā (Valmierā, Lāčplēša ielā 2, 106.kabinetā) katru darba dienu no plkst. 9.00 darba laikā bez iepriekšēja pieraksta, līdzi ņemot AS „Latvenergo” klienta karti vai dokumentu, kurā redzams AS „Latvenergo” līguma numurs.

Jāatgādina, ka karti joprojām nav iespējams attiecināt uz līgumu, kas slēgts starp AS „Latvenergo” un kādu juridisku personu.

Komentāri
Pievienot komentāru