Vieno patiesa cieņa un draudzība

- 25.Augusts, 2014
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

No starptautiska simpozija Gīterslo apriņķī Vācijā atgriezušies četri mūsu mākslinieki — Antra un Jānis Galzoni,   Iveta Gudeta un Aivars Benužs. 

Ierasts maršruts: Valmiera — Gīterslo

Valmieras muzejam jau daudzus gadus ir laba sadarbība ar vācu pusi, un kopš 2005. gada, kad tika atklāts muzeja jaunais Izstāžu nams, notiek regulāra izstāžu apmaiņa. Kad pagājušajā gadā savus darbus pie mums rādīja māksliniece Beate Freiere, radās doma,  ka grupa mūsu mākslinieku varētu pastrādāt vācu kolēģu darbnīcās. Šo projektu uzņēmās koordinēt Silvana Kreiere no Gīterslo puses un Valmieras muzejs, tādēļ māksliniekiem pievienojāmies arī mēs — muzeja direktore Iveta Blūma un es.

Simpoziju vadīja Beate Freiere-Bongaerca un Volfgangs Meluns. Protams, jebkurš projekts prasa izdevumus, tādēļ bija svarīgs finansiāls atbalsts. To saņēmām gan no biedrības Valmieras – Gīterslo reģionu sadarbībai, gan no Gīterslo puses, un 30. jūlija vakarā devāmies ceļā pie draugiem Vācijā.VĀCU VASARĀ. Draudzīgajā Gīterslo apriņķī skatāmi mūsu mākslinieku vasaras plenēra darbi. Attēlā:


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru