4. maijā Sietiņiezī notiks Baltā galdauta tirdziņš

22.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, Kocēnu novada pašvaldība aicina 4. maijā no plkst. 10 līdz plkst. 14 doties uz Sietiņ­iezi, kur norisināsies Baltā galdauta tirdziņš.

Stāsta novada pašvaldības pārstāve Elīna Upīte: «Kocēnu novada mājražotāji, ēdinātāji, zemnieki, kā arī viesi no tuvējiem novadiem būs sagādājuši dažādus labumus, ar ko gan svētkos, gan arī ikdienā rotāt māju un cienāt savus tuvos. Tirdziņā viesosies un ar pašceptām bagetēm cienās šefpavārs, kurš iepazinis teju visu pasaules valstu garšas, bet sirdī joprojām ir diklēnietis – Mārtiņš Sirmais. 

Pie baltiem galdautiem tirdziņa apmeklētājus gaidīs vīna darītavas «Matilde» un «Berga Vīns»; Kocēnu novada mājražotāja Antra Antonija ar pašceptajām kūkām un cepumiem; mājražotāja Sandra Krīgere ar sulām, sīrupiem un sukāžu produkciju; z/s «Mežmalas» ar spēcinošo smiltsērkšķu produkciju; z/s «Mežvijas» ar garšaugu maisījumiem, sīrupiem, medu; mājražotāja Ruslana Mitničuka ar «Visummila» maizi; SIA «Simple Concept» ar dažādiem skaistiem un vienlaikus arī praktiskiem koka izstrādājumiem; jaunais un inovatīvais uzņēmums «Thunderwood» ar koka izstrādājumiem un mēbelēm. Katram piemērotāko zāļu tējas maisījumu piemeklēs un par tā vērtīgajām īpašībām pastāstīs zāļu sieva Zeltīte Kaviere, bet piedevai bišu medu piedāvās Santa Biļinska. Tāpat tirdziņā būs iespējams iegādāties «Mežaiņu» mājas kūpinājumus, Ķingu maizi un Rehtšprehera sieru. Valmiermuižas saime ciemosies ar Kokmuižas produkciju un restorāns «Delizia» gādās par gardiem, uz mēles kūstošiem pārsteigumiem.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru