eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Ēnotāji zobu higiēnista krēslā

EL

Elīna Kristiņa

Autors • 14.02.2019.

Ēnotāji zobu higiēnista krēslā
Burtu izmērs
Ēnotāji zobu higiēnista krēslā

«Mani pārsteidza lielā interese. Es pati ļoti atbalstu jaunos speciālistus. Zinot to, kāda ir tirgus situācija, caur manām rokām ir izgājuši ļoti daudzi higiēnisti, kurus esmu apmācījusi, nebaidoties no tā, ka izaudzinu konkurentus. Tāpēc nešauboties pieņēmu lēmumu, ka mēs piedalīsimies Ēnu dienā, taču es nedomāju, ka būs tik liela interese. Mēs meitenēm, kas brauca no Rīgas un Alūksnes, vairākas reizes pārprasījām: jūs tiešām esat pārliecinātas, ka jums jābrauc uz Valmieru?» tā  Dentalfix zobārstniecības zobu higiēniste Jolanta Kalniņa.

«Es vienmēr zināju, ka gribu kļūt par ārsti, bet nezināju, par kādu. Pirms gada ieliku zobu breketes un tad sapratu, ka man šī joma liekas ļoti saistoša. Sāku vairāk interesēties, lasīt literatūru par zobārstniecību un sapratu, ka ar to gribētu saistīt savu dzīvi. Es iesniedzu vairākus pieteikumus ēnošanai Rīgā, bet par nožēlu mani neapstiprināja.

ZOBU HIGIĒNISTA KRĒSLĀ iesēdās visas ēnas, kā arī ieskatījās viens otra mutē, lai izprastu darba specifiku. Jāņa Līgata foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Populārākie

  1. Pilsētās un novados 25.08.2026.

    Starp zemi un debesīm – Naukšēnu meitene Linda

  2. Valmierietis 26.08.2026.

    Nenovērsties no galvenā

  3. Apmaksātā publikācija 24.08.2026.

    Jumta renovācija vai jauna jumta izbūve – kvalitatīvs jumts sākas ar pareizo izvēli

  4. Pilsētās un novados 25.08.2026.

    Baltijas ceļa 37. atceres gadā

  5. Sports 25.08.2026.

    Valmieras vecmeistari Baltijā un Latvijā

  6. Apmaksātā publikācija 25.08.2026.

    Manuāla kravu pārvietošana: aprīkojums efektīvākai un ergonomiskākai darba videi

  7. Valmierietis 26.08.2026.

    Nezināmais Kārlis Mendziņš (1883 – 1969): skolotājs un pirmais Valmieras pilsētas policijas priekšnieks

  8. Pilsētās un novados 25.08.2026.

    Labiekārtota Vaidavas ezera pludmale

  9. Mūsu drošībai 26.08.2026.

    Norisināsies visaptverošas valsts aizsardzības mācības «Namejs 2026»

  10. Valmierietis 26.08.2026.

    Vasaras darbi Valmieras ielās un laukumos