eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Pašvaldība aci pret aci ar iedzīvotājiem

VA

Valentīna Brūniņa

Autors • 02.02.2017.

Pašvaldība aci pret aci ar iedzīvotājiem
Burtu izmērs
Pašvaldība aci pret aci ar iedzīvotājiem

Uz tikšanos bija ieradies kupls valmieriešu skaits, un aktīvākie labprāt iesaistījās diskusijā par dažādām pilsētā aktuālām tēmām. Tā kā trešdienas laikrakstā «Liesmas» lasītājiem jau bija iespēja iepazīties ar pašvaldības šī gada budžetā ieplānotajiem lielākajiem darbiem, šoreiz pievērsīšos dažiem, manuprāt, interesantiem skaitļiem un faktiem, kā arī atbildēm uz valmieriešu iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.

Valmierieši jautā, pašvaldība atbild

Ņemot vērā iedzīvotāju sniegtās ziņas, Industriālā parka izveidei paredzētajā teritorijā veikta militārā piesārņojuma izpēte. Nedēļas laikā tika atrasts ap 40 dažādu sprādzienbīstamu priekšmetu. Objektā ierodoties Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem, atrastas arī divas aviācijas bumbas. Ņemot vērā šos faktus, minētā teritorija reģistrēta kā militāri piesārņota. Lai varētu veikt piesārņojuma sanāciju, Zemkopības ministrijai tā jānodod Valmierai. Februāra vidū spēkā stāsies pilsētas teritorijas plānojums, tad arī šis projekts varētu sākt reāli virzīties uz priekšu.

Turpināsies Sajūtu parka attīstība. Šogad tiks ierīkotas vēl divas troses pāri Gaujai.

Jaunas ziņas bijušā Valmieras gaļas kombināta teritorijas sakarā. Pašreizējie īpašnieki sākuši maksāt iekrātos parādus, taču pašvaldība arī saņēmusi oficiālu vēstuli, ka tuvākajā laikā mainīsies īpašnieki (tie nebūs Krievijas pilsoņi).

TIKŠANĀS. Ar iedzīvotājiem otrdien tikās (attēlā no labās): pašvaldības izpilddirektores vietniece Dace Jase, izpilddirektore Evija Voitkāne, domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums; priekšplānā domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Jāņa Līgata foto

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px