«Akustika» paplašinās – vēl viena telpa kultūras gardēžiem

- 20.Janvāris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Sapņi piepildījušies. Tā 18. janvārī jaunās kultūrtelpas «Akustika» atklāšanā atzina viens no uzņēmuma partneriem Marģers Zeitmanis, kad restorāna otrā stāva nelielajā zālē izskanēja paldies gan Valmierai un tās iedzīvotājiem par iedvesmu attīstīties, gan novada domei par uzticēšanos, gan visai «Akustikas» komandai par pēdējos divos gados paveikto darbu līdz šodienas spožajam rezultātam.

Diakonāta ielā Gaujas krastā 1929. gadā celtā pasta ēka brīnumainā kārtā palikusi kara neskarta. Šodien uz to var skatīties ar apbrīnu ne vairs kā tikai uz varenu, arhitektoniski skaistu celtni, bet arī kā ēku, kurai piemīt savs gars. Zinot ēkas vēsturi, visiem trim «Akustikas» partneriem – Marģeram Zeitmanim, restorāna vadītājam Uģim Bormanim un šefpavāram Artūram Taškānam – gribas domāt, ka ēkai ir kāds nodoms nākotnei arī ar viņiem. Spriežot pēc līdzšinējiem notikumiem, nākotne ir jau sākusies.

Ēkas pirmajā stāvā darbojas restorāns, un nu arī tas papildināts ar dažām nelielām telpām, kur baudīt kokteiļus pirms vai pēc vakariņām vai sarunas nost no restorāna burzmas un rīkot nelielas svinības vai seminārus. Otrajā stāvā zāle ar 90 apmeklētāju vietām  turpmāk būs Valmieras kultūras dzīvē vēl viena pieturvieta ar savu šarmu un visai aktīvu kultūras programmu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru