Apbalvo aktīvākos jaunsargus

14.Decembris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

«Jaunsardzes 30 gadu jubilejas pasākuma ietvaros ar Jaun­sardzes centra direktora Pateicības rakstu tika apbalvoti Latvijas aktīvākie un labākie jaunsargi.

Starp tiem bija arī Valmieras 5. vidusskolas skolnieks Nauris Brikmanis,» stāsta jaunsardzes instruktore Lita Meistere. Atzīmējot Jaunsardzes jubileju, noticis arī gājiens uz Brīvības pieminekli, kur nolikti ziedi, apmeklēts arī Kara muzejs un Doma baznīca.

«Liesma» jau ir rakstījusi, ka instruktore Lita Meistere strādā Valmieras 5. vidusskolā, kur vairākus mācību gadus vispārējās izglītības speciālo kursu plānā ir iekļauta arī valsts aizsardzības mācība, un šī mācību programma nevis zaudē, bet iegūst aizvien spēcīgāku atsaucību. Zināms, ka pēdējā gada laikā arvien vairāk pieaugušo ir stājušies Zemessardzē un aktīva ir arī jaunsargu kustība.

DAUDZIEM JAUNIEŠIEM ir spēcīga motivācija darboties jaunsardzē. Par aktīvu līdzdalību paldies Naurim Brikmanim un viņa padomdevējai, jaunsardzes instruktorei Litai Meisterei. Foto no Valmieras 5. vidusskolas sociālajiem tīkliem 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru