Apbalvo VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas

- 22.Novembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām pasniegti apbalvojumi. 

Apbalvošanas pasākumi notika 15. novembrī Valmieras daļā un 17. novembrī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Rīgā. 

«Pasākumā pateicāmies tiem kolēģiem, kas snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Šis gads mums licis apzināties, cik būtiska loma valsts iekšējās drošības nodrošināšanā ir ugunsdzēsējiem glābējiem, kuri pašaizliedzīgi steidzas palīgā ikvienam, kas nokļuvis nelaimē, neskatoties uz apdraudējumu savai veselībai un dzīvībai. Apbalvojumu pasniegšana ir mūsu iespēja parādīt, ka novērtējam viņu darbu un ieguldījumu sabiedrības drošības stiprināšanā,» uzsver VUGD VRP komandieris pulkvežleitnants  Andris Kellijs.

APBALVOŠANAS PASĀKUMĀ Valmieras daļā pulcējās Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, tostarp no Valmieras novada. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru