Apdrukā krūzes un kreklus

- 13.Jūlijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Krūzīte ar pašmāju pļavas ziediem būs pārsteigums omei, bet apdrukāts krekliņš – lielajam brālim. Apdrukātās lietas kļūst par dāvanām, un tās bērni rada paši, saņemot vajadzīgo atbalstu.

Valmieras koprades darbnīcu DARE radošās nodarbības turpinās arī vasarā, skolēnu brīvlaikā, kad interesanti pavadīt brīvo laiku ilgojas ne tikai pilsētas, bet arī lauku bērni. Pirmdien mazāki un lielāki kopā sanāca Bērzaines tautas namā un piedalījās krūzīšu apdrukas nodarbībās, ieklausoties DARES prasmīgo meistaru padomā. 

«Bērni pieteicās, tiklīdz bija ziņas par šo interesanto radošo darbnīcu. Šodien piedalās 12 bērni, bet domāju, ko piedāvāt vēl, jo interese bija liela. Ja būs tāda iespēja, tad augustā Bērzainē varēs tikt arī pie apdrukāta krekliņa,» pastāstīja Bērzaines tautas nama vadītāja Regīna Šalte.

Nodarbībā Bērzainē piedalījās gan vietējie bērni, gan tie radošie žiperi, kas ilgāku laiku pavada laukos, jo vasaras brīvlaiks paiet pie vecvecākiem.

SEV UN MĪĻAJIEM tapušas košas krūzītes. Radošajā nodarbībā bērni mācījās un priecājās, bet pēcpusdienā ar pašu veidoto steidzās iepriecināt vecākus un vecvecākus. Vitauta Staņas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru