Apgūst sveču liešanu

- 7.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš seniem laikiem februāris ir Sveču mēnesis. Jaunāko laiku tradīcijās tas ir arī romantikas mēnesis, tāpēc aizvadītās nedēļas nogalē Brenguļu kultūras namā notika sveču gatavošanas darbnīca.

Katrs varēja radoši izpausties un izgatavot savu īpašo sveci – lieliski pavadot laiku un dodoties mājās ar skaistu dāvaniņu sev vai kādam tuvam cilvēkam.

«Dalībnieku netrūka, un visiem bija interesanti. Brīnišķīga, zinoša un radoša māksliniece Inga Daugule mums stāstīja par to, kā veidot sveces, bet runājām arī par filozofisko pusi – kādas formas, kādas krāsas izvēlēties svecēm, lai tās izplatītu vajadzīgo enerģiju. Veidojām dažādas sveces: krāsainas, lielas un mazākas, un beigās tapa pat svecīte, kas veidota kā kūciņa, kēksiņš,» stāstīja kultūras speciāliste Brenguļu, Kauguru, Trikātas apvienībā Ilze Dauvarte, piebilstot, ka interese radoši darboties ir gan vietējiem, gan valmieriešiem, kas nedēļas nogalēs, ja šādas nodarbības notiek, ir naski to apmeklētāji.

TOP KRĀSAINS SILTUMS. Aizvadītajā sestdienā sveču darbnīcā, kas notika Brenguļu kultūras namā, tapa skaistas lietas. Tās nodarbības dalībnieču priekam un dāvanām. Foto no Trikātas kultūras centra arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru