Apgūsti sporta izglītību Valmieras 2. vidusskolā!

- 16.Jūnijs, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Sākot ar 2021./2022. mācību gadu, Valmieras 2. vidusskola piedāvā jaunu mācību virzienu 9. klašu absolventiem – sports un veselība. Paralēli vidusskolas pamatpriekšmetiem audzēkņiem būs iespēja apgūt tādus specifiskus mācību priekšmetus kā sporta treniņu teorija, anatomija, fizioloģija, bioķīmija un citus. Uzņemšana – no 14. jūnija līdz 27. augustam.

Skolas sporta skolotājs Ventis Beķeris saka: «Pašlaik, cik mums zināms, esam Latvijā vienīgā skola, kas piedāvā šādu virzienu vidusskolas klasēm.» 

«Uzņemšanas kritēriju šajā grozā nekādu nav. Šajā programmā var mācīties jebkurš jaunietis, ja viņam sports, veselība, medicīna un fitnesa industrija ir saistoši un viņš grib apgūt šo programmu. Mēs uzņemsim visus gribētājus – gan jauniešus, kuriem sports ir tikai aizraušanās un hobijs, gan arī profesionālākus sportistus,» stāsta Valmieras 2. vidusskolas direktora vietnieks izglītības jomā Vjačeslavs Piskunovs. Uzņemot audzēkņus, iegūtie vērtējumi priekšmetos tiks skatīti kopumā, lai izprastu audzēkņu izglītības līmeni un, ja nepieciešams, laikus nodrošinātu individuālo atbalstu mācībās un priekšmetu apguvi pa līmeņiem.

JAUNĀ MĀCĪBU VIRZIENA reklāmas plakāts, fonā Valmieras 2. vidusskola.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru