Atbalsts jaunajiem skolotājiem

- 20.Decembris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība organizēja semināru, kurā bija aicināti piedalīties pedagogi no visas Latvijas. Tā tēma «Profesionāli atbalstīts jaunais skolotājs».

No Valmieras novada semināru apmeklēja Rencēnu pamatskolas skolotāja Loreta Deina Žingele, no pirmsskolas izglītības iestādes «Buratino» Līga Ozola un no «Vālodzītes» Elīna Baldiņa. 

«Ļoti labs seminārs un vērtīga iespēja. Klausījāmies lekcijas, strādājām darba grupās, liekot akcentu uz jautājumiem, kādu atbalstu vēlas saņemt jaunais skolotājs, ienākot skolā vai bērnudārzā, uzsākot darba gaitas jaunā kolektīvā, un kā viņš jūtas, kas satrauc, kā vislabāk dalīties praktiskā pieredzē un arī uzrunāt jaunus cilvēkus studēt pedagoģiju,» pastāstīja PII «Vālodzīte» skolotāja Elīna Baldiņa, atzīstot, ka pedagoga darbā ir jau uzkrājusi vajadzīgo pieredzi, lai varētu dalīties arī ar jaunajām kolēģēm, kas mēģina izdarīt labāko profesijā, tikt galā ne vien ar profesionālajiem izaicinājumiem, bet arī emocionālo spriedzi, atbildību, kas ikdienā ir klātesoša.

UZZINĀT svarīgo, satikties un diskutēt bija semināra dalībnieku no Valmieras novada izglītības iestādēm mērķis. Attēlā jaunie pedagogi kopā ar LIZDA vadītāju Ingu Vanagu. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru