Atgriešanās pie keramikas

- 29.Decembris, 2021
Laikrakstā

Ja vien esi bijis nesteidzīgs un pietiekami vērīgs, tad piekritīsi, ka Ziemas tirdziņi Valmierā pircējiem sagādāja ne vienu vien patīkamu pārsteigumu. Tādu «Liesmai» nesen dāvāja arī viens no Hanzas namiņiem, kur jaunā ampluā – keramikā – sevi pārliecinoši apliecināja Valmieras uzņēmēja, bijušās kafejnīcas «Mellene» īpašniece INESE EZERTĒVA.

Laikam jau jāsāk ar to, cik gaumīgi un mākslinieciski bija iekārtota nelielā tirdzniecības telpa. Uz nakts debess zila galdauta ar īpašu eleganci izcēlās baltais porcelāns. Klausoties mākslinieces – keramiķes Ineses Ezertēvas pandēmijas laika pārvērtību stāstā, nejauši nāca prātā zīmīgais teiciens par durvīm: ja vienas tev aizveras, saņem dūšu un atver citas! Izrādās, ka tieši tā arī noticis ar Inesi, kuras konditores prasmes ne viens vien valmierietis gadiem ilgi izmantoja, lai pasūtītu grezna dizaina tortes un brīnumgardus svētku kliņģerus. Par uzņēmējdarbības maiņu Inese mums pastāstīja: 

«Manam gandrīz divdesmit gadu ilgušajam sabiedriskās ēdināšanas biznesam uzņēmumā «Mellene» tika pārvilkta svītra, jo namu Valmieras centrā, kurā līdz šim atradās daudzu valmieriešu un pilsētas viesu iecienītā kafejnīca, pārdeva un tā jaunais īpašnieks nevēlējās, ka viņa īpašumā sniedz sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus. 

ORIĢINĀLI. Inese rāda no akmens masas izveidoto ķiploku galviņu cepamo trauciņu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru