Atklās jauno Multifunkcionālo metālapstrādes laboratoriju

- 19.Februāris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Inovāciju nedēļas ietvaros 28. februārī pl. 14 Valmieras tehnikumā tiks atklāta jaunā Multifunkcionālā metālapstrādes laboratorija, kas ir vairāk nekā 400 kvadrātmetru liela ēka, kur vienuviet varēs apgūt kvalificētam darbaspēkam nepieciešamās prasmes metālapstādes, mehatronikas un loģistikas jomās.

«Esam uzbūvējuši Multifunkcionālu metālapstrādes mācību laboratoriju, kur dažāda vecuma cilvēki varēs apgūt visus Valmieras tehnikumā piedāvātos metāl­apstrādes veidus. Šajā mācību ēkā notiks praktiskās apmācības mehatronikas, mehānikas un metālapstrādes, metināšanas, telemehānikas un loģistikas, kā arī datorizētas ciparu vadības (CNC) jomās. Laboratorijā iecerēts simulēt ražošanas uzņēmumu darbu. Ēkā ir materiālu glabātava/noliktava, no kurienes metāls tālāk nonāk apstrādes telpā, tur tiek veikta griešana, metāla locīšana, izciršana, virpošana vai frēzēšana. Noslēdzošais posms ir metinātava, kurā metāla sagataves tiek izmantotas gala produkta izgatavošanai.

PAPILDINĀTS TO IEKĀRTU KLĀSTS, kas būs pieejamas izglītojamajiem. Attēlā: Dace Careva rokās tur metālu, kura forma izveidota ar CNC lokšņu liekšanas iekārtu. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru