Atklās Vasaras teātra festivālu

- 4.Augusts, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Šovakar 7. Valmieras Vasaras teātra festivāls plaši vērs durvis. Tā plašais radošais piedāvājums tapis, lai iepriecinātu skatītāju, un viņi nebūs vīlušies.

Šovasar pirmizrādes piedzīvos 6 jaundarbi – lielformāta koncerts, opera, 21. gadsimta absurds, dejas iestudējums, veltījums mājām un mītnēm, kā arī izrāde bērniem. Savukārt programmu papildinās trīs darbi no festivāla iepriekšējiem gadiem, kas ieguvuši skatītāju un profesionāļu atzinību.

Četrās dienās ļoti daudz notikumu teātra skatītājiem, līdzi jutējiem un baudītājiem. 

Pāris dienu pirms festivāla atklāšanas «Liesma» bija klāt mēģinājumu procesā. Režisors Valters Sīlis teica, ka notiek izrādes atjaunošana, no jauna piedzīvošana. 

Izrāde «Uzvara ir mirklis» ir viena no tiem iestudējumiem, kas festivāla programmā tiek rādīta atkārtoti. Pirms diviem gadiem un tagad, bet radošā komanda tā pati: aktieri, dejotāji, arī Valmieras futbola kluba spēlētāji. «Uzvara ir mirklis» ir arī tā izrāde, kuru pamanīja, novērtēja «Spēlmaņu naktī». Tai bija vairākas nominācijas un balvas.

IZRĀDE PAR FUTBOLU. Par uzvaras mirkli, kas kādu grauž, bet citu ceļ. Valtera Sīļa iestudējums «Uzvara ir mirklis» ir stāsts par aizrautību, attiecībām un lielo futbolu. Par komandas lielo sasniegumu un turpmāko ceļu. Foto no Valmieras Vasaras teātra festivāls arhīva.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru