Atspoguļo bērnu priekšstatus par apkārtējo vidi

- 3.Februāris, 2016
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā no 2. līdz 28. februārim apskatāmi dažādu vecumu bērnu radošie zīmējumi, kuros attēlota daba un tās aizsardzības veidi dažādos gadalaikos. Darbi tapuši atkritumu apsaimniekošanas organizācijas ZAAO konkursā «ZAAO pastkarte».

Valmieras pilsētas 6. pirmsskolas izglītības iestādes «Kārliena» grupiņas «Tauriņi» skolotāja Inga Cīrule: «Svarīgi no agras bērnības pievērst bērnu uzmanību vides jautājumiem, tāpēc izmantojam iespēju un aktīvi piedalāmies ZAAO rīkotajos konkursos. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka bērni ar savu darbošanos vislabāk var motivēt arī vecākus pievērst uzmanību apkārtējās vides sakārtošanai.»

Izstādē apskatāmi vairāk nekā 200 no konkursā kopumā iesniegtajiem 615 zīmējumiem un aplicējumiem. Darbu autori ir septiņdesmit piecu ZAAO darbības reģiona izglītības iestāžu audzēkņi.

ZAAO jau vairāk nekā 15 gadus mērķtiecīgi nodarbojas ar sabiedrības izglītošanas aktivitātēm vides jautājumos. Konkurss «ZAAO pastkarte» ir daļa no projekta «Cilvēks vidē» piedāvātajām aktivitātēm izglītības iestādēm. Konkursu laureāti tiks sumināti mācību gada beigās īpaši organizētā pasākumā.

BIBLIOTĒKĀ.  Bērnus interesē citu darbiņi, kas izstādīti «ZAAO pastkartes» ietvaros.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru