Atvērto durvju diena Viestura vidusskolā

- 25.Februāris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Sestdien visi interesenti varēja aplūkot izremontētās un moderni aprīkotās Valmieras Viestura vidusskolas (VVV) telpas. Skolēni bija atveduši savus vecākus, kuplā skaitā bija ieradušies skolas absolventi ar saviem bērniem.

Viesturieši savās telpās ir vien trīs nedēļas, tomēr skolas direktors Uldis Jansons uzsver, ka atgriešanās ir emocijām bagāta, gan skolas personāls, gan skolēni jūtas pacilāti. Atvērtās durvis ir tradicionāls pasākums pašvaldībā, kad pēc lielākiem remont-darbiem interesenti ir aicināti aplūkot paveikto. «Nebiju gaidījis, ka cilvēku interese būs tik liela, visa skola pilna jau ar pirmo grupu. Tas nozīmē, ka valmieriešiem ir interese par to, kas notiek pilsētā. Prieks, ka viņu vidū ir mūsu pašu absolventi, kuri grib redzēt un kurus interesē tas, kas skolā notiek,» tā direktors.

ĪPAŠI MOBILS būs viens no latviešu valodas kabinetiem, kur būs vienvietīgie galdi, ko brīvi varēs pārvietot. Atvērto durvju dienu laikā to funkcionalitāti demonstrē skolas direktors Uldis Jansons. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru