Atzīmē gada jubileju

- 22.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 17. novembrī, savu viena gada jubileju svinēja atbalsta centra «LAIVA» Rūjienas dienas aprūpes centrs un grupu dzīvokļi. 

Pašlaik grupu dzīvokļos ir 13 iemītnieki, bet dienas aprūpes centru apmeklē 16 cilvēki – šos pakalpojumus saņem iedzīvotāji no visa Valmieras novada. Pasākums tika pavadīts pozitīvā, sirdssiltā gaisotnē – izskanēja svētku uzrunas un apsveikumi. Pasākumu kuplināja muzikāli priekšnesumi no Valmieras Viestura vidusskolas puišu trio «Tepat» un grupu mājas «Saulrīti» iedzīvotājas Dagnijas Tamužas. 

Atzīmējot centra pastāvēšanas pirmo jubileju, to sveica biedrības «Latvijas Samariešu apvienība» direktors Andris Bērziņš un Rūjienas grupu dzīvokļu kolēģiem vēlēja nepazaudēt degsmi un enerģiju. «Tas nav darbs, tas ir dzīvesveids, kas jāturpina, lai mēs varētu palīdzēt. Es vienmēr novērtēju, ka, ienākot telpā, tā ir skaisti izdekorēta, jo var redzēt, ka cilvēki darbu dara no sirds. Iemītniekiem saku paldies, ka katrs ir pielicis roku, lai šis grupu dzīvoklis būtu viņu mājas,» tā Andris Bērziņš.

ATZĪMĒJOT GADA JUBILEJU. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru