Automobiļu vasaras nianses

- 26.Jūnijs, 2024
Rūcamlapa
Laikrakstā

Vasara ir aktīvas autobraukšanas sezona: auto ceļojumi atvaļinājuma laikā, izbraucieni dabā kopā ar visu ģimeni un mājdzīvniekiem, darbošanās vasarnīcā, aktīvā atpūta un pārgājieni.

Šim visam ir nepieciešams ietilpīgs auto! Kā izvēlēties piemērotāko, vērtējot kopā degvielas patēriņu, ietilpību, jaudu un kvalitāti? Lūk, Longo Group piedāvājums – optimālie auto ģimenēm, lielu suņu īpašniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem. 

Izvēles iespējas komentē Edgars Cērps, Baltijā lielākā lietoto auto tirgotāja Longo Group dibinātājs un valdes priekšsēdētājs: 

«Sešu gadu laikā mēs esam palīdzējuši vairāk nekā 16 tūkstošiem klientu atrast vispiemērotāko variantu. Mūsu novērojumi liecina, ka, sākoties vasarai, Latvijas iedzīvotāji visnotaļ nopietni sāk domāt par esošās automašīnas nomaiņu. Patiešām, vasarā gribas tik daudz ko izdarīt, apbraukāt neskaitāmas vietas, un būtu skumji palaist to visu garām piemērota auto trūkuma dēļ. Taču ir ļoti svarīgi izvēlēties tieši jums piemērotu modeli, tādēļ, balstoties savā pieredzē, esam izveidojuši automašīnu topu dažādām braucēju kategorijām.

Foto no Puaro.lv


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru