Ažiotāža situsi augstu vilni

- 8.Marts, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Nedēļas laikā gandrīz visas pirmklasnieku vietas Valmieras skolās ir aizņemtas. Ažiotāža bijusi tik liela, ka vislielākais pieteikumu skaits saņemts jau 1. martā.

«Man ļoti šis viss nepatīk. Protams, skolu var izvēlēties, bet kaut kāds mikrorajonu princips būtu jāsaglabā. Es skatos pa skolas logiem un redzu Viestura laukumu, nu, kāpēc mūsu skolā, ja ir vēlēšanās, nevarētu nākt bērns, kam līdz skolai tikai iela jāšķērso, bet mums nācās vecākiem ieteikt, lai tomēr pierakstās vēl kādā tuvējā mācību iestādē, ja tomēr vietas te nebūs,» sacīja Valmieras Viestura vidusskolas direktors Uldis Jansons, piebilstot, ka šādas sarunas notikušas jau 1. marta rītā, jo pa nakti elektroniski iesniegti desmitiem pieteikumu tieši uz Valmieras Viestura vidusskolu un, ņemot vērā, ka, pierakstot bērnu 1. klasē, darbojas prioritātes princips ģimenēm, kuru vecākie bērni skolā jau zināšanas apgūst, vakanču nav bijis pirmajā pieteikumu pieņemšanas dienā. 

ŠĀDS APSVEIKUMS pirmajā skolas dienā sagaidīs katru pirmklasnieku un viņa ģimeni, arī skolotājus. Lai nevienam nav mieles, bet tikai prieks! Foto ilustratīva nozīme 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru