Baltais mākonītis vārdā Fifa

- 7.Maijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Saka – suns līdzīgs savam saimniekam. Satiekoties ar Balto mākonīti – punduršpicu meitenīti vārdā FIFA un viņas saimnieci ELĒNU DMITRIJEVU, kārtējo reizi tam jāpiekrīt. Tik gaišas un pozitīvas ir abas meitenes! 

«Sunīša vārds mums nāca ilgi, nevarējām izdomāt. Bija vairāki varianti, piemēram, Klaudija (angliski claud ir mākonis). Diskusiju rezultātā tomēr nonācām pie Fifas, kas sunītei, manuprāt, ļoti piestāv. Mājās gan viņa tiek saukta arī citos vārdos – gan par Kušķi, citreiz par Rūci, jo spēlējoties Fifa tā interesanti rūc,» stāsta Elēna. «Fifai 1. jūnijā būs trīs gadiņi. Sver 3,5 kilogramus. Audzētāja saka, ka sunītei svars par lielu. Pa ziemu nedaudz uzkrājusi svaru, bet kaķis tomēr sver vairāk. Mums ir oficiāli šķirnes dokumenti un esam kluba biedri, jo gribam, lai vismaz vienu reizi Fifa kļūst par māti (šoreiz īsto brīdi diemžēl nokavējām, tagad ceram uz rudeni). Nedaudz gan ir bail, jo sunītis ir ļoti maziņš, dzemdībās var iet grūti, varbūt pat nāksies izšķirties par ķeizargriezienu. Pieļaujam, ka hormoni var izdarīt savu un arī raksturs var pamainīties. Par pavairošanu noteikti nedomājam, bet vienu no kucēniem gribam paturēt sev.» 

Elēna ļoti ilgi gribējusi tieši špicu šķirnes sunīti, šāda doma prātā paturēta vai pāris gadus. Tā kā dzīvojusi pie mammas, kura, būdama kaķu cilvēks, bijusi kategoriski pret suni mājās, šo sapni uz laiku nācies atlikt. Bet tikai uz laiku.

ELĒNA ar skaisto špicu meitenīti Fifu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru