Balts "mersis" atbrauc baltā ziemā

- 14.Decembris, 2021
Laikrakstā

Tieši pirms nedēļas Valmieras novada pašvaldību SIA VTU Valmiera autobusu parku papildināja divi Mercedes firmas busi – lielais šoseju laineris, garākai un ērtākai braukšanai domātais, un mazais, mazākam pasažieru pulciņam domātais.

Par jaunieguvumiem un arī par citām uzņēmuma aktualitātēm pagājušajā trešdienā Liesmai pastāstīja Valmieras novada pašvaldību uzņēmuma SIA VTU Valmiera valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš: 

«Gribu visiem paziņot, ka mūsu uzņēmums, neskatoties uz visiem zināmajām peripetijām ar pasažieru pārvadājumu desmitgades konkursu, nebūt nav pamiris. Pirms nedēļas parakstījām līgumu ar Autotransporta direkciju par pasažieru pārvadājumiem 2022. gadā. Tas ir līgums tikai par gadu, desmitgades konkursa rezultāti vēl nav izziņoti. Taču arī līgums par darbu visam nākamajam gadam ir labs un dod zināmu drošības sajūtu, tāpat ceram, ka arī pandēmija nebūs mūžīga.

TUVĀKIEM UN TĀLĀKIEM CEĻIEM. Tieši tāds ir pilnīgi jaunais sniegbaltais Mercedes Tourismo autobuss, ko līzingā, sadarbojoties ar SEB banku, iegādājies uzņēmums VTU Valmiera. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru