Balva par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā – Margaritai Mikartai

- 15.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Kļuvis zināms, ka šogad balvu par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā saņems ilggadējā Smiltenes vidusskolas sporta skolotāja Margarita Mikarta. Joprojām enerģijas un azarta pilnā skolotāja savam darbam Smiltenē veltījusi 45 dzīves gadus. Smiltenes novada Gada balva sportā svinīgā apbalvošanas ceremonija būs vērojama tiešraidē februārī.

Balva par mūža ieguldījumu ir pati sirsnīgākā nominācija Smiltenes novada Gada balva sportā svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kas šogad norisināsies jau desmito gadu pēc kārtas. Mūža ieguldījuma apbalvojums tiek pasniegts īpaši izraudzītām personībām, kas ar savu nesavtīgo darbu, paraugu un azartu spējušas iedvesmot un iesaistīt sportā desmitiem, simtiem vai pat tūkstošiem Smiltenes novada iedzīvotāju. 

Kļuvis zināms, ka šogad nozīmīgais apbalvojums tiks pasniegts sporta skolotājai Margaritai Mikartai. Cienījamo un joprojām fiziski aktīvo Margaritu zina un ļoti ciena tūkstošiem pašreizējo vai bijušo smilteniešu. Par savu skolu viņa lepni min mazo skoliņu un Rūta skolu, kas šobrīd nes Smiltenes vidusskolas vārdu.

MARGARITA MIKARTA.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru