Basketbola rītdiena top šodien Valmierā

- 20.Jūlijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Šī nedēļa Valmierā paiet jauno basketbola talantu zīmē, jo no pirmdienas, 18. jūlija, līdz piektdienai, 22. jūlijam, mūsu pilsētā trešo reizi uz vasaras nometni pulcējušies jaunie basketbolisti – vesels simts – no visas Latvijas, lai piedalītos Brāļu Bertānu Basketbola meistarklasē 2022.

Protams, lielākā daļa puišu ir no Vidzemes, taču pirmajā lielajā kopējā pasākumā par sevi informēja arī tālāki Valmieras ciemiņi – jaunie basketbolisti no Talsiem, Saldus, Jelgavas un Rēzeknes. 

Pieredzējušu treneru vadībā nometnes dalībnieki uzlabos savu individuālo meistarību, puišiem būs iespēja ieklausīties basketbola ekspertos un paņemt katram sev to labāko no viņu pieredzes. Un kur tad vēl pozitīvas emocijas no veselas kopā pavadītas nedēļas ja ne gluži Latvijas, tad Vidzemes basketbola galvaspilsētā noteikti!

Meistarklases laikā dalībniekiem tiek nodrošināti basketbola un fiziskās sagatavošanās treniņi kopā ar Dāvi un Dairi Bertāniem. Jaunajiem basketbolistiem visas nedēļas garumā paredzētas arī izglītojošas lekcijas, kuras vadīs Latvijā pazīstami basketbola profesionāļi, Brāļu Bertānu Basketbola meistarklases 2022 viesi un mūsu sabiedrībā atpazīstami lektori. Protams, nometnes rīkotāji gādājuši arī par dažādiem patīkamiem pārsteigumiem – jaunajiem basketbola talantiem paredzētas dažādas papildu aktivitātes un konkursi.

VISI KOPĀ. Brāļu Bertānu Basketbola meistarklases 2022 dalībnieki – puikas un treneri (tumšos kreklos viducī) sasēduši kopbildei. Priekšā pašā vidū – Dairis un Daniels Bertāni. G. Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru