Bērni raksta simtiem vēstuļu

- 3.Decembris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

«Citi visu mūžu meklē to, kas rada piepildījuma sajūtu. Es atradu gana agri. Un nav lielāka prieka kā piepildīt to bērnu sapņus, kuriem nav vecāku, kas viņiem sarūpētu kāroto dāvanu vai pārsteigumu,» saka labdarības fonda «Bērnu rīts» valdes locekle, tā sirds un dvēsele JAROSLAVA TOMAŠEVIČA.

Pašlaik Latvijā ir biroji un uzņēmumi, kuru telpās virtenēs krājas bērnu vēstules. Vienā birojā 30, citā 100. Labi cilvēki apņēmušies piepildīt katru sīkāko vēlmi, kas pausta vēstulē Ziemassvētku vecītim. Šajā brīdī katrs no cilvēkiem kļūst par sirsnīgo Rūķi, kurš pavisam drīz jau gaidīs ciemos Jaroslavu – rūķu starpnieci, kura šajā gadā 1369 dāvanas atvedīs uz fonda «Bērnu rīts» telpām, un mirkli pirms Ziemassvētkiem tās tikpat labi cilvēki no Latvijas Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem vedīs uz visām bērnu ārpusģimenes aprūpes iestādēm, Latvijas SOS bērnu ciemata bērniem un audžuģimenēm, kas sadarbojas ar organizācijas izveidotajiem audžuģimeņu atbalsta centriem reģionos, dāvanas ceļos pie audžubērniem un ģimenēm, par kurām rūpi tur Latvijas Audžuģimeņu biedrība. 

Visvairāk atbalsta bāreņus

«Mēs palīdzam palīdzēt,» uzsvēra Jaroslava Tomaševiča un turpināja: «Ir tā, ka cilvēki grib palīdzēt, grib ziedot, grib dāvināt, pārsteigt, iepriecināt, bet īsti neierauga ceļu – kā to izdarīt, kā atbalstīt regulāri, kā palīdzēt. Tāpēc jau 15 gadus fonds «Bērnu rīts» ir gatavs būt šis ceļa rādītājs, un akcija «Ar sirdi» ir tikai viens no lielajiem notikumiem, kuru izdzīvojam Ziemassvētku gaidīšanas laikā.»

SIRDSDARBU atrada jau studiju gados. Jaroslava Tomaševiča vada labdarības fondu «Bērnu rīts». Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru