Bezierunu zaudējums valsts čempioniem

- 20.Novembris, 2020

Atbilstoši jaunajiem apstākļiem – bez skatītājiem –  kārtējo mājas spēli Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā 14. novembrī aizvadīja Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti. Šoreiz bez ierunām pārliecinošu uzvaru izcīnīja ciemiņi no VEF Rīga.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – VEF Rīga 64:93 (20:29, 15:24, 13:27, 16:13)

Kā rāda rezultāti pa ceturtdaļām, viesi jau no sākuma visu nolikuši pa vietām, ļaujot mājiniekiem nedaudz atkopties vien pēdējās desmit minūtēs.

Nepalaižot mājiniekus vadībā ne brīdi, viesi jau 7. minūtē pēc Kaizera soda metiena pirmoreiz sasniedza 10 punktu pārsvaru – 21:11. Tikai pirmās ceturtdaļas finišā Elksnis ar 2/2 deficītu vērta vienā ciparā – 20:29.

Vēl dažas minūtes mūsējie sparīgi pretojās, 14. minūtē Elksnim ar trejaci sadeldējot viesu pārsvaru līdz 6 punktiem – 28:34, taču neko vairāk rīdzinieki panākt neļāva, pirmā puslaika izskaņā jau aizskrienot 20 punktu attālumā – 53:33. Pirmo 20 minūšu rēķinu fiksēja Jonāts – 53:35 rīdzinieku labā.

KVALITATĪVS SNIEGUMS. Pret vefiešiem labu spēli aizvadīja mājinieku 88. numurs Māris Ziediņš, trāpot grozā 6 no 9 metieniem no spēles, kā arī 5 no 6 sodiņiem. Māra kontā 30 laukumā pavadītajās minūtēs arī 8 izcīnītas bumbas zem groziem. Jāņa Lārmaņa foto