Bibliotēkā – arī kultūras dzīve

- 9.Aprīlis, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Bibliotēka sen vairs nav tikai vieta, kur aiziet apmainīt grāmatas, palasīt kādu žurnālu vai izmantot datoru.

Bibliotēkās notiek dažādi pasākumi, izstādes, tikšanās, tāpēc var teikt, ka bibliotēkas lieliski papildina kultūras dzīvi pilsētā vai pagastā, kurā atrodas. Šoreiz tikāmies ar Mazsalacas bibliotēkas darbiniecēm – vecākajām bibliotekārēm IEVU BĀLIŅU, AIJU KĀRKLIŅU, kā arī LIENI APSĪTI. Viņas pastāstīja par dažādiem jaunumiem bibliotēkā, kā arī grāmatu lasīšanas aktivitātēm un nākotnes plāniem. 

Mazsalacas bibliotēkas kolektīvam – papildinājums 

Ieva Bāliņa ir jauna darbiniece Mazsalacas bibliotēkā, līdz šim viņa darba pienākumus veica Skaņkalnes pagasta bibliotēkā, kura tika reorganizēta. Ieva sarunā smej, ka nekāda jauniņā gan viņa nav – ir bibliotekāre jau 38 gadus! Stāsta Ieva: 

«Mazsalacā strādāju kopš janvāra, šobrīd ir pilni trīs mēneši. Aizvien norisinās Skaņkalnes bibliotēkas reorganizācijas process, tas ir smagnēji. Grāmatas no Skaņkalnes bibliotēkas krājuma tiek nodotas citām Valmieras novada bibliotēkām, bija saraksts, kolēģes varēja pieteikties uz grāmatām, ko nu kura bibliotēka vēlējās.

MAZSALACAS BIBLIOTEKĀRES – Ieva Bāliņa (no labās), Liene Apsīte un Aija Kārkliņa. Fotomirklī Zane Jeske, Mazsalacas bibliotēkas vadītāja, atradās komandējumā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru